محصولات مبتنی بر ارزش

به چالش کشیدن تکنولوژی های نو و بکار بردن آنها در کلیه مراحل تولید محصول، با اهتمام به ارزش های اخلاقی و اصول کسب و کار، همواره جزو اصول بنیادی شرکت کامرد بوده است.

شرکت دانش بنیان کاشانه مجازی رمزينه دانش به اختصار "کامـرُد" از سال 1393 به عنوان بخش توسعه نرم افزار و پشتیبانی شرکت رهیاب پیام گستران، CP بالک و ارزش افزوده اپراتورهای تلفن همراه تاسیس شد که عمدتا در حوزه خدمات پیام کوتاه مشغول به فعالیت بوده است .اولین درگاه (SMS Gateway) بومی حوزه پیام کوتاه کشور ، توسط تیم متخصص این شرکت توسعه یافت.

این شرکت با هدف ارتقاء سطح خدمات فن آوری اطلاعات و ارتباطات و استفاده از فرصت های جديد بازار تاسيس گرديد. کارشناسان اين شرکت با سابقه خدمت رسانی از سال 1384 در حوزه توسعه و نگهداری درگاههای پيام کوتاه و داده های انبوه و با جذب نيروهای توانمند جديد علاوه بر حفظ بازار قبلی خود اقدام به ورود به بازار فروشگاه مجازی (toy.comroad.ir)، خدمات شارژ برخط (WebTopup.ir) ، اپليکيشن های موبايل (Shapp.ir) و حوزه پرداخت آسان و امن با مشارکت بانک های معتبر نموده است.

ساها (SahaPortal.ir) به عنوان آخرین دستاورد این شرکت برآیند سال ها تجربه است که می تواند به عنوان یک زیر ساخت منعطف و قدرتمند، تمام نیاز های درگاه های اطلاع رسانی را پوشش دهد.

ارتباط مستمر و هدفمند با شرکتها و مجموعه های بزرگ از قبيل همراه اول، ايرانسل، بانک تجارت، بانک پاسارگاد و ديگر مجموعه ها، ويژگی هايی به ما افزوده که در پی آن هستيم تا با اين تجربيات و فهم نياز بازار، سهم کوچکی در رشد و اعتلای ميهن عزيزمان داشته باشيم.

هدف ما ارائه راهکارهای نوین در حوزه پرداخت، شبکه های اجتماعی، تسهیل فرآیند خرید بر بستر تلفن همراه و وب می باشد.

ما متعهدیم به ارائه بهترین سرویس و خدمات به مشتریان و سازمان ها در حوزه فن‌آوری‌های نوین با تولید سیستم‌های یکپارچه و به کارگیری نیروهای متخصص و توانمند داخلی به عنوان سرمایه‌های اصلی این کسب کار.

آنچه شرکت کاشانه مجازی رمزینه دانش (کامرُد) را متمایز می‌دارد، استفاده از دانش و توانمندی‌های بومی جهت حفظ و امنیت اطلاعات کاربران، خدمات فنی با تکیه بر دانش فنی و نیروهای باتجربه، شناخت کامل بازار و نیازمندی های مشتریان با هدف توسعه بازار و خدمات سریع پس از فروش می‌باشد.

مشتری مداری در سرلوحه

ما به ارائه بهترین سطح از سرویس و خدمات با بالاترین کیفیت به مشتریان مان در طول مدت همکاری متعهدیم. نگاه ما به مشتریان این کسب و کار، ایجاد و اضافه نمودن ارزش برای آنان می‌باشد.


عشق به کار

محیط کار ما محل پرورش و ظهور استعدادهاست، که این مهم خود ضامن سهیم بودن افراد در موفقیت‌های این کسب و کار می‌باشد.

ما در هر زمان تیم خود را همراهی می‌کنیم، لذا انجام کار وظیفه نیست بلکه از انجام آن لذت می‌بریم.


تعالی فن آوری

می‌خواهیم به عنوان رهبر و پیشرو در این نوع از تفکر سیستمی باشیم. این مهم در این کسب و کار با هدف ایجاد نوآوری و بالا بردن اثربخشی و امنیت می‌باشد.


انجام شایسته کارها

نتیجه گرایی در این کسب و کار به عنوان فرهنگ سازمانی، افراد را تشویق به روبه رو شدن با مسائل و حل آن‌ها با استفاده از خرد جمعی می‌نماید.


خلق و رشد

ما معتقدیم کلید رشد و تعالی این کسب و کار در سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه و نوآوری به عنوان یک مزیت رقابتی برای رقابت در این محیط کسب و کار می‌باشد.